Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Német szerelmem hanyagul...

Német szerelmem hanyagul beszél németül, mit jelent az alábbi?

Figyelt kérdés

először is tőle azért nem akarom kérdezni, mert általában látom rajta, hogy nem tetszik neki ha nem értek valamit, mint valami csalódás olyan képet vág, a másik, hogy nem szokott belemenni magyarázkodni, inkább ejti a témát.

amúgy ő nem német, hanem orosz, de németül beszélünk, szóval pl. nála a heute az "hojte" így egyszerűen, meg sorolhatnám..

szóval mit jelentene az alábbi?


Was wie tire welche kann verchtehen was sie sind und was lol geht. Wie du


2013. aug. 13. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:

úgy értelmezem vicces neki egy állat, ahogy én...

ez nem jót jelent :(

2013. aug. 13. 17:39
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ebbe nehéz értelmet varázsolni.


De szerintem ezt jelentheti:

Mint állatok, akik értik mik ők és mi folyik körülöttük. Mint te.

2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod segített is sokat, hogy én is hogy nézzem, csak ugye a végefelé az a "lol"..de ja, valami ilyesmi lehet, de hogy hozzájuk hasonlít, hát.. :(
2013. aug. 14. 14:36
 4/6 A kérdező kommentje:

jah, tehát mint ahogy az állatok értik mi folyik körülöttük és milyen vicc megy, úgy én is.


ami tudom is hogy mit jelent köztünk. nem igen szeretem amikor ilyen rébuszokban tesz nekem utalásokat, de mindig ezt csinálja

2013. aug. 14. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi a viccről. A lol az egy los geht-t lesz szerintem, amit én fordítottam úgy, hogy "folyik körülöttük".
2013. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szóval az állatok értik, h mi megy körülöttük, ahogy én.


ok, értem, mostmár helyesen.

meg amúgy is, hogy mit akart ezzel.


köszi

2013. aug. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!