Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy kell betűzni azt az...

Hogy kell betűzni azt az angol nevet amit úgy mondunk ki hogy AJLA?

Figyelt kérdés

Valaki segitsen, tiszta ideges vagyok:D Megismerkedtem egy ilyen nevű lánnyal, horvátba, ő angol, én is tudok társalgási szinten angolul, szóval ugy jól elbeszélgettem vele, és mondta hogy jelöljem majd be fészen, és elkezdte nekem betűzni a nevét... a vezetéknevévvel nem is volt baj.. az megjegyeztem, a keresztneve is nagyon egyszerű: "ajla" de azt nem igy kell leirni, és elkezdte betűzni, de én nemtudom az angol ABC-txddddddddddddd akármiylen hülyén hangzik, de nem voltam pont akkor iskolába amikor tanultunk és azótasem tudom.. pedig angolul elég jól beszélek:D na mindegy, valahogy ugy volt a neve hogy: ailza.. de ilyen nevet meg a google sem talál:(

szóval ha nekem valaki letudná normálisan betűzni az AJLA nevet nagyon örülnék:)

köszönöm !


2013. aug. 4. 19:35
 1/4 rajcziz ***** válasza:
Ila, esetleg Isla
2013. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eredetileg Isla-nak ismerem.
2013. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam ! nagyon szépen köszönöm:)
2013. aug. 5. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!