Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lenti olasz pár mondat mit...

Lenti olasz pár mondat mit jelent?

Figyelt kérdés

Un anno nouvo, un anno pieno di sole e di stelle, ricco di giochi e di colori...

Un anno da trascorrere insieme con tante coccole, tenere musatine e ... tutto quello che piace a noi!

Un grande ciao a tutti i piccoli e meno piccoli!


Ez egy olasz nyelvű Bambis mesefüzetben van. Igazából az egészet jó lenne lefordítani, csak hát olyan hosszú szöveget nem akartam beírni ide. De, ha valaki segítségemre lenne ebben, annak nagyon köszönöm.

A google fordítót próbáltam elsőként, hát nem mentem vele sokra.... :-((



2013. jún. 25. 19:31
 1/4 doracell ***** válasza:
100%

A 'musatine' számomra ismeretlen és a szótárakban se találtam - nem lehet, hogy elírtad?

A többi:

Egy új év, tele napfénnyel és csillagokkal, játékokkal és színekkel..

Egy év, amit együtt töltünk, rengeteg dédelgetéssel, (...) csupa olyasmi, ami tetszik nekünk.

Hatalmas üdvözlet az összes kicsinek és kevésbé kicsinek!

2013. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ha lefotóznád makróval, vagy beszkennelnéd az egészet, megpróbálom szívesen lefordítani az egészet. :-) Olasz szakra megyek egyetemre, és nem akarok felejteni a nyáron, szívesen gyakorlom. :-) Meglátom, mihez tudnék kezdeni vele. :-)
2013. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, keress bátran privátban!!! :-)
2013. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, nagyon kedves tőletek.

Kedves 1.hozzászóló: nem írtam el, megnéztem, ez van a füzetbe is írva.

Kedves 2.hozzászóló, köszi a nagy segítségedet, küldtem neked privát üzenetet. :-)

2013. júl. 11. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!