Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez az angol mondat?

Mit jelent ez az angol mondat?

Figyelt kérdés

Válaszolt nekem, egy angol srác egy közösségi oldalon, én ezt írtam neki, hogy: Oh I saw a video of you, (a videóban amit elküldtem, neki, Ő volt benne)I laugh a lot..."

Erre Ő: "aw shucks, why thank you!"

Előre köszönöm a válaszokat, és légyszives érthetően fogalmazzátok meg. Igazából én lefordítottam, de nem tudom értelmezni. Szerintem semmi értelme, de ha valaki nagyon jól tud angolul, kérem írja le.! :) Köszönöm szépen!


2013. jan. 1. 01:30
 1/6 RipKoresz válasza:
0%
Nem értelmes
2013. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarta írni a why helyett, hogy well, és így azt jelenti, hogy "Óóó, hát köszi!"
2013. jan. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
hát, ő szerintem nem angol, max ott lakik
2013. jan. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nem értelmes:)
2013. jan. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

- aw - ugyan (már), nahát!

- shucks - szamárság (de van olyan jelentése is, hogy frászt!:)

- why -- sajna még a hivatásos fordítók is lusták megnézni, és simán lefordítják "miért"-nek, még akkor is, ha semmi értelme sincs abban a szövegkörnyezetben, pedig ugyanúgy jelenti azt, hogy "nos/hát/jó", mint a well.

- a "köszi"-t gondolom, Te is értetted. :)

Elképzelhetőnek tartom, hogy valami olyasmit akart írni:

Ugyan már, az egész szamárság, de azért köszi.


BUÉK

:)

2013. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nagyon- nagyon szépen köszönöm :D Ilyen válaszolókra számítok amjövőben, s ha esetleg még lesz valami ilyesmi kérdésem nagyon várom majd a válaszod! =))) BUÉK neked is. :)
2013. jan. 1. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!