Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol találhatok Budapesten...

Hol találhatok Budapesten vagy környékén olyan gimnáziumot ahol van angol cserediák program?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb bp-i és sok vidéki gimi is csinálja ezt + a gimiken kívül is léteznek amolyan külsős programok amelyeken keresztül leher csereberélni.

Én eg ybudai gimiben vagyok, nálunk minden évben van elég sok nyugati, angol, francia, amerikai, holland dán, főleg ők, és nyilván csreeként pdig a mieink kint. Általában jók szokott sikerülni.

2009. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egészen konkrétan tudni akarod, akkor kérdezd meg az igazgatót, mert ez tanévtől is függ, van amikor nem csinálnak ilyet mert tudom is én ... van amiko rmeg többet is
2009. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszolóhoz:

mi a neve annak a budai giminek?

2009. aug. 8. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
pl. a XVIII. kerületi Karinthy Frigyes Gimnáziumban szerveznek az iskola saját buszaival a 0. évfolyam tanulóinak utazást Nagy-Britanniába
2009. szept. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!