Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez magyarul? (angol)

Mit jelent ez magyarul? (angol)

Figyelt kérdés
It's not the size of the ship nor the motion of the ocean...It is whether the capt. stays in port long enough for all passengers to get off!
2012. aug. 25. 20:17
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:
0%
A hajó mérete nem akkora, hogy megállítsa a tenger hullámzását... Az időjárás a hibás amiért a kapitánynak a kapuban kell ácsorogni, amíg az összes útlevelet leadják!
2012. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hagyd figyelmen kívűl az első választ.

Nem a hajó mérete vagy az óceán hullámzása az oka.... sokkal inkább mikor a kapitány a kikötőben marad elég ideig ahhoz hogy minden utas leszálljon.

2012. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a második sokkal közelebb áll az valósághoz

Nem a hajó mérete vagy az óceán hullámzása számít... hanem az, hogy a kapitány elég sokáig marad-e a kikötőben ahhoz, hogy minden utas kiszálljon


kérdezhetem, hogy milyen szövegkörnyezetből jön?

ti. ahogy elnézegettem, az idézet gyakran kezdődik úgy, hogy "a nők azt szokták mondani:" s mint ilyen, mögöttes tartalmat hordoz az urak teljesítményével kapcsolatban -- tetszik a dolog, így még nem hallottam


üdv

:)

2012. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) utolsó, innen származik: [link]


Egy pasi ismerősöm tette ki ezzel a hozzáfűzéssel: "So Ladies I Guess This Answer Our Question" és nagyon kíváncsi voltam mire gondolhat.

2012. aug. 26. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi a képet - úgy látom, pont arra gondolt, amire én is :)))
2012. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!