Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnátok képet linkelni?

NekoOo kérdése:

Tudnátok képet linkelni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Japánt, és az írásjeleikért oda vagyok. Most leginkább a Japán fanokat kérdezem, de aki tudja a kérdésemre a válasz az nyugodtan írjon.

A mellkasomra szeretném tetováltatni Japán írás jelekkel azt hogy "Apa" "Anya" "Testvér" és "Szerelmem" vagy "Kedvesem"

Képet kérnék, vagy linket ahol megtalálhatom ezeket Japán írásjelekkel, mert nem szeretnék hülyeséget varratni.

(Nem kioktatást várok. Arigatou *.*)



2012. aug. 10. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

apa: (chichi)

[link]


anya: (haha) [link]


testvér: ez úgy alapjában véve a testvér, de inkább fiútestvér: 兄弟(kyoudai) báty: 兄(ani) nővér: 姉(ane) öcs: 弟(otouto) húg: 妹 (imouto)


szerelem: (ai) [link]


A kedvesem pedig anata, de annak nincs kanjija :)

2012. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, elolvastam. Olyan, hogy szerelmem szerintem nincs. =/ A japcsik nem valami érzelgősek :) de a házastársak vagy szerelmesek szokták úgy szólítani egymást, hogy anata, de mondom annak nincs kanjija :) Mindenesetre hiraganával így van: あなた
2012. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ezer hálám. 100% hogy így kell írni? ^^ Mert nem szeretnék hülyeséget tetováltatni :D
2012. aug. 11. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100% :) de az anata azt is jelenti, hogy te, vagy ön. Bár nem nagyon szokták használni, inkább a nevükön szólítják az embereket :) De ha házastársak mondják egymásnak, akkor "drágám, kedvesem"-et jelent.
2012. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben van. Nagyon szépen köszönöm ^^
2012. aug. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!