Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A Dekiru-ből (japán-magyar...

A Dekiru-ből (japán-magyar tankönyv) lehet otthon tanulni tanár nélkül?

Figyelt kérdés
Az imént vettem meg, nagy lelkesedéssel, mivel mindenképp szeretnékk japánul tanulni. Érdemes volt, vagy pedig ezt nem származik nélküli önálló tanulásra szánták? Esetleg egy Gebaut vagy egy Minta no Nihongo-t érdemesebb lenne beszerezni?
2012. ápr. 6. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nemrég vettem meg, bár őszintén szólva, még nem nagyon volt időm tanulni.

Erre én is kíváncsi lennék.

Mondjuk én régebben az ELO-nál is tanultam, pontosabban kiküldték a csomagot, én meg eltettem. Azt is elő kéne már horgásznom.

2012. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja vettem meg, és egyedül a 4. leckénél tartok. Szerintem simán lehet, csak időt kell rá szánni.
2012. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan,egész jól haladok. Kezdetnek mindenképp jó :)
2012. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tammagoo válasza:

Én karácsonyra kaptam.:) Én is 4. lecke környékén járok, de én most nagyon rákattantam a koreaira is, úgyhogy mostanában nem nagyon néztem :)De benne is van a könyvben, hogy otthoni tanulásra is jó.

Amúgy szívesen ismerkednék japánosokkal/koreaisokkal!! ;) írjatok! :)

2012. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!