Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tud e valaki sokat írni...

Tud e valaki sokat írni eszperente nyelven?

Figyelt kérdés
Persze értelmes mondatokra gondoltam...puszta kíváncsiság, olyan felmérésféle...és sokszor gondolkodom egy bizonyos dolgot el tudnék e mondani eszperentéül, de mindig rájövök, hogy vannak hiányzó szavak, amiket nem találok...
2009. ápr. 21. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen!!!!!!!
2009. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Kedvelem e csevejt, mely e-vel tele, de meg kell feleljem, nem megy nekem. Persze egy keveset elmekegek vele.


Este esetleg elmerengek ezen, de ezen percben el kell menjek, mert felettesem erre les, s nem lehetek rest! :)

2009. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
nem.
2009. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lenne erre egy eszperente feleletem: LEHETETLEN! :)

De meg kell jegyeznem, lelkemnek kellemesebb lenne, nem mellesleg lehetne remekelnem vele!!!


Jó?

2009. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp erre gondoltam :D tetszenek nagyon...én nem tudok így :)
2009. ápr. 21. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:

De! Neked es menne ez remeken. Tettre fel! Elkezded, s remek lesz, meglesd! Nem egy lehetetlen eset, mert nyelved tele leszen e-kkel, ez egy teljesen megszerkesztett szerkezet.

De nem lehet ezt meg ezt elemlegetned egyetlen [hanggal] e-vel, ez persze lehetetlen... :(

2009. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ezen nyelv tele e-vel, ez nem jelent egyebet, nem lehetetlen eszperente nyelven levelezned velem te gyermek.

Rendben, ez nem kellemes, de meg lehet tenned.

El kell kezdened, s rendben lesz.

2009. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teszek neked egy kegyet, eszperente nyelven levelezve megengedem neked: nemes pej, merev szerve lengedezve ereszkedjen fenekedbe. :)
2009. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!