Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez a japán kanji?

Mit jelent ez a japán kanji?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 25. 18:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ezen jobban látható:

[link]

2011. febr. 25. 18:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ilyen kanji nem létezik.
2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Japánban tényleg nem, mert ez kínai írásjel. Ha jól nézem, 14 vonásos, úgyhogy ha rákeresel szépen interneten h "chinese kanji by stroke order/stroke number" találsz majd egy szép listát, amit végigböngészhetsz....
2011. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hehe sokat segítettetek! :/
2011. febr. 27. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még neked áll feljebb?? Én a kínai listát is átnéztem, abban sincsen benne, pedig, több tízezer jel közül böngésztem... ergó igen, köszönheted szépen a segítséget...
2011. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit!
2011. febr. 27. 23:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mozdítsd meg a kacsódat, és keresd, ne azokat szidd, akik legalább annyit segítettek, amennyit tudtak!!! Lusta dög.
2011. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, csak ezernyi dolgom van pl.... Nincs annyi időm hogy egész nap a gép előtt tudjak ülni...Max 2órám van és az arra sem elég hogy válaszoljak a levelekre...kedves aranyos...
2011. febr. 28. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csak az, hogy ennyit tudtam segíteni, hanem én BIZTOSRA megmondom neked, hogy ilyen kanji NINCS. Japánban sem, Kínában sem. Azt meg nem tudom, miből gondolja fél világ, hogy egy tetoválószalonban beszélnek kínaiul... Persze. Csak ráfirkantottak valamit a vállára, oszt kész. Aki jártas kicsit a kalligráfiában (pl. én...), az már kapásból látja, hogyha létezik is ilyen jel, rosszul van megrajzolva. A teteje nem jól kivehető, a "vér" gyök meg normálisan nem így nézne ki... de egy hozzánemértőnek pont jó, szal tetováltasd cska nyugodtan magadra, ha nem zavar, hogy néhányan kiröhögnek.
2011. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy az a gyök a "vér" akar lenni? Na hallod, nem is tudtam mire venni .... A bal oldali gyök még oké, de az a jobboldali mázolmány tényleg elég abszurd.
2011. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!