Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol társalgóklub Budapesten?

Ignis Subdialis kérdése:

Angol társalgóklub Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan klubot keresek, ami nem kimondottan profi kezdeményezés (nem üzleti célú), hanem csak lehet beszélgetve nyelvet gyakorolni. Néha látok ilyeneket falragaszokon hirdetve pár száz forintért, aztán meg a neten nem találom meg.
2011. febr. 21. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
montazsteahaz.t-online.hu/programok_nyelvi.html
2011. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a "pár száz forintért" kritérium eléggé prioritást élvez.
2011. febr. 22. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy Te milyen szinten vagy angolból jelenleg?

Ha van kedved pl. Skype-on szóban beszélgetni angolból, akkor én benne vagyok. Az is jobb, mint a semmi, vagy az 1000+ HUF / 60 perc...

2011. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem érthető, mit szeretnék. Nem angol tanfolyamot, nem angol nyelvtanárt keresek, sem pedig olyan személyt, akit a profit hajt arra, hogy velem beszélgessen. Több olyan csoportnak is láttam már hirdetését régebben, akik arra gondoltak, hogy "anyagárban" egy minimális összegért, amit terembérlésre, tea beszerzésre, ilyesmire fordítanak, saját kedvtelésre és okulásra beszélgetőklubot szerveznek. Őket keresem. Köszönöm.
2011. febr. 26. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap 22:17-kor írtam.

Szerintem te félreérttettél. Azt értem, hogy egy társalkodó klubot keresel. De amíg az nincs, miért ne beszélgethetnél valakivel pl. Skype-on INGYEN???

Nem magántanár vagyok, sem olyan személy, aki a profitot hajtaná...

Én magam is szeretnék valakivel beszélgetni angolul INGYEN, azért írtam ide, hogy ha érdekel, akkor egy próbát megér...mert még az is jobb lenne, mint a semmi.

Remélem, így már érthetőbb.

2011. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!