Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy tanuljak meg angolul...

Hogy tanuljak meg angolul Amerikában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok éve tanulom az angolt, viszont az iskolában sosem tanítottak normálisan. 5-8ban sokszor nem is volt angolunk. Most 17 és fél éves vagyok, de a líceumban az a helyzet, hogy a tanár szinte egész órán magyarul beszél. Néztem filmeket angolul, angol felirattal és szinte már mindent megpróbáltam,de nem jutottam sokáig. A lényeg, hogy angolul szinte mindent értek (főleg, ha leírva van előttem) de beszélni nem tudok. Rengeteg szót ismerek, de nem tudom összerakni őket mondatokba.

Nagy álmom, hogy egyszer Amerikába mehessek s ezért úgy gondoltam, hogy a következő nyaram ott tölteném.

Akkor már 18 éves leszek. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen táborokat vagy bármit ajánlotok, aminek a lényege, hogy 8-9 hét alatt viszonylag jól megtanuljak angolul?

Köszönöm előre is!



2022. okt. 24. 03:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A mély vizet a megszólalástól való félelem ellen szokták ajánlani, hiszen ha muszáj megszólalni, akkor meg is fogsz.
2022. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélni csak beszédgyakorlással megy. Keress valakit, aki vállal beszélgetést veled.
2022. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!