Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol találok olyan honlapot,...

Bendzso kérdése:

Hol találok olyan honlapot, ahol Magyarországon élő külföldiekkel lehet beszélni?

Figyelt kérdés
olyan honlapokat keresek, ahol Magyarországon élő külföldiekkel tudnám felvenni a kapcsolatot. elsősorban angol nyelvű honlapokra gondolok. fórumokon résztvenni, gyakorlás képpen... :) a segítséget előre is köszönöm!
2008. nov. 25. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
ha fórumozni akarsz, akkor ahhoz nem kellenek itt élő külföldiek (keresel egy külföldi fórumot)
2008. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivasd meg magad az "iwiw"-re! Ott aztan talasz annyi boldog-boldogtalan hazankfiat, hogy el se tudod kepzelni! Csak legyen egy par ismerösöd, akik reven el tudsz indulni!
2008. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha a nyelv gyakorlása miatt akarsz forumozni, akkor külföldi oldalakat keress. egy külföldön élö magyar nem fog veled az adott ország nyelvén csevegni.

én pl németben élek, de perfekt vagyok angolbol is. eszem ágában sincs magyarokkal a neten angolul vagy németül beszélni, még az itteni magyar barátaimmal is magyarul beszélünk, örülünk hogy legalább tudjuk használni az anyanyelvünket.

keress az adott nyelvhez tartozó forumokat.

pl engem érdekelnek a deguk, én egy német degu oldalon irogatok.

2008. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, hát ezek a hozzászólások nem jelentettek túl sok segítséget :( azért gondoltam, h ha magyarországon élő külföldiekkel veszem fel a kapcsolatot és mondjuk ők keresnek valamit, vagy egymás között kérdezősködnek magyarországi dolgokkal kapcsolatban, akkor esetleg én is tudnék nekik segíteni és ennek kapcsán még én is gyakorolnám a nyelvet. tudom, h vannak ilyen honlapok, csak nem emlékszem a nevükre...

az iwiwes javaslatot köszönöm, ott van is egy amerikából importált barátom, majd ő biztosan tud segíteni. szóval mégiscsak volt egy hasznos válasz :)

2008. nov. 26. 12:49
 5/8 A kérdező kommentje:
és a gyengébbek kedvéért a kérdés zanzásítva: nem külföldön élő magyarokkal akarok angolul csevegni, hanem Magyarországon élő KÜLFÖLDIEKKEL! nekem amúgy külföldön eszem ágában sincs örülni annak, h használhatom az anyanyelvem, mert külföldön azért vagyok, h az adott ország nyelvét gyakoroljam.
2008. nov. 26. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A sharedtalk.com talan neked valo.

2008. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress kulonfele language exchange oldalakat, pl a polyglot, bar tul sok magyar nincs rajtuk altalaban. De en pl megismertem ott egy magyarul tanulo belga lanyt.
2008. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, pont ilyen jellegű segítségre gondoltam :)
2008. nov. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!