Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A sztriptízbárokban pénzért...

A sztriptízbárokban pénzért szexelni is lehet a nőkkel? Vagy csak táncolnak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bárja válogatja.

Van, ahol az öledbe ül és úgy táncol - de te nem tehetsz vele semmit.

Előre tisztázni kell.

2015. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Gyakorlatilag változó. Valahol ha megérinted a lányt, akkor 5 másodpercen belül "elbeszélget" veled pár jó erőben lévő kidobó...
2015. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen lehet velük utána szexelni, meghivod eg italra és megbeszélitek a tarifát.
2015. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elnézést, de akkor így az egésznek mi értelme van? Komolyan nem értem.


Azért jutott az eszembe ez, mert most néztem a Breaking Bad-et, ahol az egyik részben az egyik főszereplő srác (Jesse) a haverjaival több ezer dollárt elver egy éjszaka pezsgőre meg a lányokra egy sztriptízbárban, de nem csinálnak semmi különöset (legalábbis nem mutatják). Tudom, hogy ez csak egy sorozat, de tudtommal az életben is így működik. Egyszerűen nem értem, ki az a hülye, aki azért ad ki egy kalap pénzt, hogy nézhesse, ahogy a lányok táncolnak, meg az ölében ülnek. Az úgy mire jó? Csak hergeli magát, de nem elégül ki. Akkor már inkább költeném egy luxusprostira. Miért jó bedugni a pénzt a lányok bugyijába, ha csak nézni szabad?

2015. okt. 2. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:

"Miért jó bedugni a pénzt a lányok bugyijába, ha csak nézni szabad?"


Hidd el jó az... annak, akinek a bugyijába dugdossák, de méginkább annak, aki onnan kiveszi :)


Aki meg dugdossa, az meg általában olyan részeg, mint a csacsi, és azt sem tudja, mit csinál. Erre is van koreográfia...

2015. okt. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy mire jó, azt nem tudom, még nem próbáltam.

De azt tudom, hogy aki ilyen helyekre viszi elverni a pénzét (csupán presztízsből), az meg is érdemli, hogy egy kalappal otthagyjon a semmiért.

A munkahelyem közelében van egy ilyen bár.

Néha, esténként, amikor megyek haza, látom a táncos lányokat kint, a gazdasági bejáratnál cigizni (mivel ugye bent már ott sem lehet).

Némelyiknek egy dolog áll csupán jól, na nem az ami a nadrágomban van, neem.

Sokkal inkább a távolság, meg a félhomály!

A legtöbbjük olyan "guminő", hogy bottal nem piszkálnám meg.

2015. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges leszólni mások érzéseit. Sokféle ember van, és sokféle igény. Ha ez nem lenne népszerű és "kellemes", akkor nem lenne ennyi sztriptízbár. A szélsőségekről most nem beszélek.

Van akinek erre szüksége van, adott esetben alkalomszerűen. Nem feltétlenül perverzióból akkor se, ha akad erre bőven példa.

Filmekkel meg ne vessük össze a valóságot, a film (különösen az ilyen) mindig erősen túloz, mert neki nem a valóságábrázolás, hanem bevétel a fontos. Egyébként mennyivel kevésbé hülyeség ilyen filmet nézni, mint a valóságot?

2015. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Filmekkel meg ne vessük össze a valóságot, a film (különösen az ilyen) mindig erősen túloz, mert neki nem a valóságábrázolás, hanem bevétel a fontos."


Akkor elmondom neked, hogy ha a valóság érdekel, hogy konkrétan van olyan ismerősöm, aki egyszer egy ilyen bárba ment mulatni és 300.000-et vert el egy éjszaka. A csajok körüllengték, gondolom, fogytak az italok, aztán a végén eléállt két kétajtós szekrény, hogy akkor most lesz szíves perkálni. Még meg is verték.



"Egyébként mennyivel kevésbé hülyeség ilyen filmet nézni, mint a valóságot?"


Nem hülyeség, ugyanis sokszor lehet a filmekből tanulni, és sokszor a valóságon alapulnak. Az említett sorozat valóságos mestermű, gyönyörűen és nagyon élethűen mutatja be egy ember bukását, erkölcsi lezüllését. Valós problémákat és élethelyzeteket mutat be.

2015. okt. 3. 14:17
 9/13 anonim válasza:

Lehet szexelni is. (:

28/N

2015. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Vannak Pesten helyek, ahol van egy kis belépő, utána vannak bent olcsón, nagyon jó lányok, és távozáskor kell csak fizetni értük. A helyen is annyit költesz, amennyit akarsz, és mivel a pár ezres belépőt kifizetted, nem kell utána költened semmit. Amikor bemész, ott pedig maguktól cserkésznek be, hogy mit szeretsz, kell-e szex és kikkel. Ha nem szexelsz, akkor is vannak melletted, ha igényled és egész éjjel elszórakoztatnak.
2015. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!