Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az assassin-en milyen harcművé...

Kupicalajos kérdése:

Az assassin-en milyen harcművészetet tanultak illetve használtak?

Figyelt kérdés
Ne az assassin's creed által szerzet tudás alapján válaszoljatok pls! :S

2013. nov. 2. 00:04
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:

A tömegbe olvadós, tőrrel szúrós, lekaszaboltatós harcművészetet.

[link]

2013. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sörpocak ***** válasza:
Hát az első magukat valóban Assassin-nak valló egyének, egy arab vallási "szektának" a tagjai voltak. (Erről alapozták az Assasin's Creed-et) Létszámukból adódóan gerilla harcmodort alkalmaztak sok kicsi rajtaütéssel az ellenséges vonalak mögött. Rajtaütöttek, majd elmenekültek a pillanatok alatt létrehozott káoszban. Ebből adódik, hogy mindig csak tömegben voltak hatásosak, ahol ellehetett rejtőzni stb. stb. Nagyobb rajtaütéseket csak csapatosan hajtottak végre, azokat is előre kitervelve. Koruk maffiózói voltak, igaz, nem konkrétan szesz kereskedelemmel tartották fönn magukat :)
2013. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló.Bocsi de németes vagyok abol is kezdő ne kölgy angol olvasmányt légyszi!Kedves 2. válaszoló.Köszi a választ ezt is jó tudni :D de én azt kérdeztem milyen harcművészetet tanultak,(box,kung-fu stb.) de azér köszi :D
2013. nov. 3. 00:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!