Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen halloweeni jelmezt...

Milyen halloweeni jelmezt tudtok mondani amit nem kell kölcsönözni hanem az otthoni ruhákból is megcsinálható? Fiunak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 20:15
 1/5 anonim válasza:
Talán a zombi. Csak egy régi, rossz, már nem használt ruhát kell szétcincálni, besározni. Az arcra egy kis smink(beesett szem, véres ajkak, sáros arc). Egyszerű, könnyen elkészíthető, olcsó és többször is felhasználható
2013. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pár éve egyik barátom koboldnak öltözött halloweenkor, semmi extra nem volt rajta, csak kopott fekete pulóver meg fekete gatya, és felvett egy bojt nélküli mikulássapkát :D ja meg egy minimális smink hogy beesettnek tűnjön az arca. egész profinak tűnt végül!
2013. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Icsiro válasza:
a legegyszerűbb egy közönséges fehér lepedő, amiből a kilátáshoz szükséges szemlyukakat ki kell vágni. Az hiszem ez eléggé "szellemes", olcsó, és gyorsan elkészül.
2013. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Zombi a legjobb. Egy nagy fehér póló szét vágva, össze koszolva/vérezve.. Persze művérrel.. Én is annak öltözök, már 3x próbáltam a sminket, mindig megijedtem. :D Azt próbáld ki, hogy ételfestéket, cukrot vizet össze dolgozod sziruppá, és beveszed a szádba, és kiköpöd.. Mint ha épp most ettél volna :D
2013. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


:-) igaz hogy a lany de en igy festettem ki halloweenra...olyan varrt szaju szellem baba...sztem fiunak is jo...egy feher kapucnis pulovert vesz fel es arra egy feher lepedöt...az arcat pedig feherre festeni es fekete ceruzaval megrajzolni a szajat es szemöldököt... :-D

2013. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!