Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szoktatok világító tököt...

Szoktatok világító tököt csinálni?

Figyelt kérdés
Én mindig szoktam már évek óta és tök jópofákat szoktunk kitalálni. Szerintem tök jó együtt csinálgatni, jó időtöltés.
2009. okt. 25. 17:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
82%
engem addig nemzavarnak amíg nincsenek az utamban ... van néhány lökött a faluban akik felteszik az újrahasznosító konténer tetejére .... ha nem ilyen helyre teszik szarom le . de hogy tegye bele a konténerbe a monnyuk tejesdobozt vagy vmi nagyobb dobozt vagy bármit ha arra rápakolják ? ÚGY LEVEREM HOGY UTÁNNA BŐGHET A GYEREK ! az hogy amerikai szokás az haggyám , tisztelni kell mások kultúráját ahogyan ők is tisztelik a mieinket . de az hogy kirakják az orrom elé és nem vagyok képes a minennapi teendőmet végrehajtani miatta mert leverni nem akarom aztánmég ráadásul vigyorog is a képembe , na az már több a soknál ... de amúgy szerintem egész jópofa :) nincsen vele bajom , csak mint mondtam tanulják meg a gyerekek jó helyre rakni ....
2009. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és imádjuk mi is, évek óta mindig faragunk.

Annak aki kérdezte az árát, megnéztem, mert itt figyel a konyhában, 5,5 kg-os és 560 Ft volt.

2009. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Eddig nem csináltam, de idén szeretnék.
2009. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves nagymagyar hozzászóló! Akkor remélem karácsonyfát sem állítasz, mert az sem magyar szokás! Sőt, karácsonyt se ünnepelj, mert az sem echte magyar dolog!! Mit számít, hogy 1000 éve keresztény ország vagyunk, lényegtelen! Előtt nem voltunk azok, szóval az nem magyar szokás! Ezt meséld el a 100 éves templomjáró néniknek is:D


Amúgy én eddig sosem csináltam töklámpást, de mindig eltervezem:D Egyszer biztosan rászánom magam, mert nagyon tetszenek, és irtó jópofák!!

2009. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ne kezdjetek el vitázni az ilyen hülyékkel, én is bele estem ebbe a hibába egy másik hasonló kérdésnél de nem fogják fel, hogy mekkora bunkó dolog más szokásaiba beleszólni! És hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit ünnepel meg és mit nem! Mi sem szóljuk le azt aki nem szokott ilyesmit csinálni tehát vissza felé is kicsit kultúrálhatnák magukat ők is.

Ja és örülnék ha az ilyen emberek nem is írnának ide a kérdésemhez! Inkább ne is olvassák el, nem nekik szól hanem azoknak akik még tudnak rendes hozzászólást írni, kultúráltan!!! A többieknek viszont köszönöm a válaszokat! :-)

2009. okt. 26. 16:48
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
nem ez amcsi szokás. Ezek az amerikaiak egy ilyen ünnepből is ami a halottakról való megemlékezésről szólna,egy bulizós-hülyülős ,"zabálj csokit had legyél cukorbeteg" dolgot csináltak. na jó egyszer kétszer mikor én még kicsi voltam én is belementem egyszer. A karácsonyból, és a dec. 6-ból is elveszett többnyire az igazi érték, és én is csak megszokásból ülöm. Én nem vagyok keresztény és nem is leszek.
2009. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!