Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Baj az, ha mindenkit szeretek?

Baj az, ha mindenkit szeretek?

Figyelt kérdés
Ugyanis szeretem a négereket, cigányokat, zsidókat, bu*zikat stb. Most szerintetek ez nem jó ?
2011. jún. 13. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

De szeretni nem embercsoportokat szokás, hanem egyes embereket, függetlenül attól, hogy néger, cigány, zsidó, vagy meleg az illető. :) Inkább azt a kifejezést használnám, hogy pozitívan viszonyulsz hozzájuk, nem ítéled el őket. :)

2011. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
A cigányokat nem kelene szeretned mert ők megtámadnak megvernek kirabolnak átkoznak...
2011. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kellene*
2011. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
Nem olyan nagy baj, de nem okos dolog. Senkit se szeress, vagy utálj alapból, hanem ismerd meg és utána vázold fel a fejedben, hogy te szereted-e azt az embert, vagy utálod. Ha mindenkit szeretsz alapból, akkor sokkal nagyobb csalódás fog érni, ha az illető egy tuskó...
2011. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálad van az igazság. És nálam, mert én is szeretek mindenkit. Jézus is megmondta, hogy az ellenségeteket is szeressétek. Igenis, ezen fog múlni a Föld jövője. Nem lehetünk személyválogatók. És csakis Istennek van joga és lehetősége arra, hogy lenézzen valamelyikünket. De ő nem teszi.
2011. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

hogy baj-e?

baj A KU*VA ANY*D

cigókat gyűlölni kell

2011. jún. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ezek a rasszista válaszok k_rva gyönyörűek voltak magyarország (y) egyébként nem úgy értetted,hogy nem ítéled el őket? :D mert szeretni és meglenni velük nem ugyanaz. Azt nem mondom,hogy ne szeresd őket,mert érted.. Viszont semmi gond nincs velük,ők is ugyanolyan emberek. Az köztudott hogy vannak köztük bűnözők,de melyik nemzet között nincs?
2011. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez melyik népszokása???? - most komolyan.

És mindenkit? Akkor ez inkább vallási kérdés, és jó keresztényi cselekedet.

2011. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ha te nem útálod a cigókat akkor te nem ismered őket,ismerd meg és utána ítélkezz :) ☺☻☺☻
2011. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan felfogás, és én ezt követem, hogy valakit szeretni, miközben valaki mást nem, ez nem szeretet. Helyesebben: nem isteni szeretet. Vagy talán nem azt mondta Jézus, hogy az ellenségeiteket is szeressétek? Ha csak valakit szerettek, akkor az lehet szexuális vonzódás, birtoklás ( családtagok: szeretem, mert az enyém) ragaszkodás (félek, hogy ha elveszítem, egyedül maradok) ítélkezés, (szeretem, mert jó, nem szeretem, mert rossz) éedek, (szeretem, mert hasznomra van) stb. Csupa olyasmi, ami nem a szeretet kategóriába tartozik.
2011. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!