Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A Facebooknak miért jó az,...

A Facebooknak miért jó az, amit csinál?

Figyelt kérdés
tudniillik, hogy minél többen regisztráljanak rá. Az üzemeltetőinek ez miért jó? Hiszen minden egyes profil szervertárhelyet foglal nem? Vagy adatokat akar nyerni?
2010. dec. 19. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy helyet foglal? Nézd meg, hogy mennyit ér most a facebook. Ha jól tudom 1-2 év múlva fog tőzsdére kerülni, addigra még többet fog érni, és akkor is nőni fog az értéke. És dől a pénz.
2010. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél több felhasználó és kattintás, annál nagyobb bevétel a reklámokból.
2010. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Reklám, reklám, reklám...
2010. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglal annyi helyet a profil, az elenyésző költség. Ahogy írták, a reklám. Meg a félig legálisan, félig illegálisan eladott felhasználói adatok. Ahhoz meg sok regisztráló kell.
2010. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Akkor belőlem nem folyik be nekik 1FT sem :D Nekem nincs facebook.


17f

2010. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fentebb is írták, a reklám miatt. Ezért van ennyi játék, alkalmazás, chat lehetőség, hogy az emberek minél több időt a fb-on töltsenek, így rengeteg reklámot látnak.
2010. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma már szinte mindenkit megtalálhatunk a Facebookon,én is addig voltam fennt,míg el nem borult az agyam...de ugyesen megcsinálva nem lehet csak olyan konnyen torolni magadat,csak esetleg ,,felfuggeszteni,, az adatlapodat.De a mindenttudo párom kuldott linket,amivel torolhettem magamat.

Elég szomoru,hogy az emberek 80%-a ott bas..a el az idejét,ahelyett,hogy normális emberi kommunikáciora kényszerítené magát.

2010. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
reklám. Am egyet értek a felettem szólókkal.
2011. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!