Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tudnál írni egy karácsonyi...

Tudnál írni egy karácsonyi ajándékot aminek örültél és egy olyat aminek nem örültél?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Aminek örültem, az a laptopom volt(bár nem hinném, hogy ez a rész hasznos volt, talán a második fele). Aminek nem, valami felesleges giccs volt, már nem is emlékszem rá.
2010. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aminek tudnék örülni, az pulóver, nadrág (megváltoztam), továbbá regények, nagy fülhallgató (évek óta vágyom egy után) bizonyos típusú képregények, egy szép rajz (valaki olyantól, aki jobban rajzol nálam)


Aminek nem, ilyen giccses mikulások, rénszarvasok, parfüm (bocsi, de nem), bizony típusú képregények, bögre, olyan ruhanemű, ami nem jó rám, és nincs blokkja, bármilyen lila színű ruhanemű (nem szeretem a lilát, mint viseletet).

2010. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kenceficéknek örülök, nem kell vennem, vagy háztartási gépeknek. 3 éve kaptam a férjemtől gagyi sminktáskát, annak nagyon nem örültem, tudja, h nem festem magam, azóta is porosodik a szekrényben. vagy vett tesco-s csizmát, amit fel sem tudtam húzni, mert nem is jó. az ő ajándékainak nem örülök, ezek alapján nem is ismer. ciki
2010. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem örülök soha én sem a giccses díszeknek, karácsonyi témájú tárgyaknak, lehet egy darabig kirakom őket de utána mindig a fiókban végzik... A vicces bögréket meg egyenesen utálom.

Örülök az olyan ruháknak amik jók rám és tetszenek (bár ezeket inkább együtt vesszük meg), zokniknak, fehérneműknek, könyveknek, jó minőségű csokinak (tehát nem ilyen karácsonyi vacaknak, hanem mondjuk boci, milka), különleges teáknak..

Aminek most örülnék, az ebben a pillanatban jutott eszembe, egy melegszendvicssütő jól jönne. :)

(bocs hogy nem múltidőben írtam, de nem nagyon emlékszem miket kaptam eddig... pl. az mp4-emnek annó örültem, meg a mobilomnak is.. azóta tönkrement mindkettő)

2010. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha könyvet kaptam, annak mindig örültem, imádok olvasni :) Idén egy szekrénysort kapok, ennek szintén örülök már most, pedig csak januárban kapom meg, mert most nincs készleten :S De mindegy, akkor is jó lesz. Ezen kívül hasznos dolgoknak nagyon szoktam örülni, pl. háztartási dolgoknak, amikre szükségem van (konyhai eszközök, mert sokat főzök, vagy ilyen kicsit nagyobb dolgok, mint pl. hűtő, mosógép, porszívó, mert ami nekem van, az mind régi, és használtan vett, nem túl korszerűek). De örülök annak is, ha dekor dolgokat kapok, csak hát az ilyesmit ez akkor jó, ha olyantól kapom, aki tudja, mi az, ami tényleg tetszik, mi illik a lakásba, stb.

Most hirtelen nem jut eszembe olyan, aminek nem örültem, mert ezek olyasmik, mint pl. bögre, amit csak azért kaptam, mert anno engem húzott valaki az iskolában, és nem a bögre volt a baj, mert kaptam már olyan bögrét is, aminek örültem, mert tetszett, de az meg olyan volt, ami egyáltalán nem illett hozzám, és gondolom az illető csak egyszerűen bement egy boltba, lekapta az első bögrét, amit meglátott, és le volt tudva az ajándékozás. De mondom, nem a bögre volt a baj, tavaly pl. öcsémtől kaptam egyet, amit imádok, mert színben, mintában is hozzám illik, nem szokványos, tesóm tudta, hogy ez tetszeni fog nekem. Ennek nagyon örültem.

2010. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. pl a laptopom vagy a kedvenc brossom :)

2. osztálykarácsonyra ilyen "egész-biztos-előrecsomagolt-pakkból-való" Dove tusfürdő... ilyenkor olyan érzése van az embernek, hogy "büdös vagy, fürödjél meg!", nagyon ciki volt (de inkább az ajándékozó számára, mert lehetett látni, hogy nemcsak nekem ez a véleményem)... ráadásul nem is használhattam, mert annyira érzékeny a bőröm, hogy még a Dove is kiszárítja...

2010. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aminek örültem : csattogó fa lepke.

[link]


Aminek nem : a 18. szülinapomra kaptam egy sz@r 0 kilóméteres Ferrari F430-at ami nem viszi a 350km/órát szal egy f@s.

[link]

2010. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!