Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A “ritka mint Zarában a...

A “ritka mint Zarában a cigány” mondás ezt jelenti?

Figyelt kérdés
Szóval a Zarában nincs márkajelzés, logó egyáltalán a ruhákon pedig mondhatni egy divatmárka nem is a legolcsóbb. És ugye a cigányságban jellemző a lehető legnagyobb, lehetőleg színes logó vagy ami még jobb ha ki van írva pl. a pólóra h Armani vagy Calvin Klein. Na most ezért terjedt el ez a mondás, főleg a fiatalok körében hogy ritka mint Zarában a cigány.
ma 03:18
 1/5 anonim válasza:
36%
Nem tudom mit jelent, de nem is akarom megtudni
ma 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
26%

Gondolom azt jelenti akkor..

Mondjuk a zara szerintem kb olyan mint a sinsay. A cigány nincs olyan ökör, hogy neve nincs szarokat vegyen 10xes áron.

ma 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Akkor megvan az új kedvenc üzletem :D
ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Még sose hallottam ezt. Zara pont nem egy drága hely. Semmi különös, szokásos fast faschion.

Armani, CK, stb. márkáknak is nagyon sok olyan ruhájuk van, amin nincs felirat vagy nagy márkajelzés.

Hülyeség ez a mondás is, és az okfejtés is.

ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem kérdés.

Te állítasz valamit, kérdésnek álcázva.

Nincs ilyen mondás.

Ez csak egy ostoba, rasszista álkérdés.

ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!