Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Muszlimkent hogyan zajlik a...

Muszlimkent hogyan zajlik a parkereses? Tényleg lehet válogatni a hajadon lányok közül? Ha most ateista vagyok és felveszem a muszlim hittet mennyi idő után lehet feleségét választani?

Figyelt kérdés

Azon agyalok hogyha felveszem a hittet Pesten vannak muszlim közösségek.

Aztán ki kéne menni egy szegény muszlim országba és feleségét szerezni

Ha feleségül veszek valakit az automatan kap beutazasi papírokat nem?


Simán lehetne találni engedelmes muszlim feleséget.

Egy ilyen muszlim országban tényleg úgy megy ez hogy a hajadonok közül lehet választani beszelgetsz vele pár mondatot és kész viheted ?



2023. jún. 7. 13:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:
82%
Ezen az oldalon azért néhány kérdezőnek szerencséje hogy a büntetőjognak alapelve hogy a gondolatot önmagában nem lehet büntetni...
2023. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 A kérdező kommentje:

Az lenne szep ha láthatnak a gondolataim a hatosagok 😀 bezarnanak valami taborba eletem végéig.


Amúgy egy rendes dolgozó adofizeto polgár vagyok gyereket is nevelek segítséggel.

Teljesen szelíd kenyere kenhető is tudok lenni .

2023. jún. 8. 15:08
 103/115 anonim ***** válasza:
12%
Jaj mert itt minden igaz ami le van írva, ugyan már. Az is hülye aki egy full kamu kérdésre folyamatosan irogat, mikor csak provokáció az egész.
2023. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 anonim ***** válasza:
73%

Téged már az alapján be kéne zárni, amiket ide írtál, nyilvánvalóan segítségre és kezelésre szorulsz…

A rendes ember fogalmától pedig olyan messze állsz, mint ide Kína. Szerinted rendben van nőket verni meg frusztráló, hogy nem erőszakolhatod kedvedre őket, de azért rendes vagy, hát persze.🤦🏻‍♀️

2023. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 A kérdező kommentje:

103# mi kamu ? Amúgy is egy elméleti kérdés volt.nem.is meséltem semmit az életemből csak

Elmondtam a nőkről való véleményem és a szexuális fantáziám és a noszerzesi terveim

2023. jún. 8. 15:21
 106/115 anonim ***** válasza:
80%

Az biztos h a gondolatot büntetni Orwelli utópia lenne, nem támogatható.


De az ilyen emberek mint te azért lehet elbizonytalanítanak. Főleg h a te esetedben a gondolataid egy jelentős része nem elvont gondolatkiserlet, hanem ahogy te magad az előbb írtad "nőszerzési terv". A terv azért veszélyesebb mint az egyszerű elvont gondolat, mert a terv fogalmilag a megvalósítás előfeltétele. Persze ettől még ez se büntethető csak érdekes kérdés.

2023. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 A kérdező kommentje:

Erőszakolni sose eroszakoltam és nem is fogok ennyi nem elég hogy viszonylag jo ember legyek?😀


Néha visszaélek a lehetőségekkel amik vannak de most nem reszleteznem .

Szeretek hatalmat és befolyást szerezni a nők felett de ha tényleg nagyon mereven elutasitanak akor megalok.


Főleg fiatalabb koromban volt hogy egy nagyon fiatal lány játszotta a fejét hogy nem akar tőlem semmit a liftben lesmaroltam és benyultam a bugyijaba érdekes utána egyből akarta .és hívott máskor is titokban .

Szóval ha egy lány csak kicsit ellenkezik az nem mervado.

2023. jún. 8. 18:03
 108/115 anonim ***** válasza:
95%
Aha persze.
2023. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 anonim válasza:
100%
Erről még tanulj kicsit, hogy ez hogy működik :D Az 1-es le is írta a lényeget.
2023. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 anonim ***** válasza:
81%
Te orvosi értelemben is beteg vagy, és nagy az esélye, hogy börtönbe kerülsz, mert amit tervezel erőszak.
2023. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!