Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az oszrákok mentalitása...

Az oszrákok mentalitása általánosságban milyen?

Figyelt kérdés
Olyasmi laza, nyitott mint a mediterrán országoké pl. olaszok, spanyolok, görögöké vagy zártabb, mint az angol, skandináv inkább?
2020. okt. 1. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon zárkózott nép. Rendkívül nyugodtak de zárkózottak . Nem lesznek puszipajtások sokszor még a legjobb barátok se . Még azok is tartják a 3 lépés távolságot egymás magánszférájától . Elvannak magukban is ahogy nekem feltűnt nem igénylik az állandó társaságot maguk körül mint a magyarok.
2020. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Lehet akkor én is osztrák vagyok, mert én sem igénylem magam körül az állandó társaságot.

Ez már majdnem olyan, mint a horoszkóp.

Osztrák halak vagyok.

2020. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
56%
osztrákok*
2020. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez a két kategória létezik, akkor a skandinávokhoz állnak közelebb.
2020. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 norbertusmagnus35 válasza:
Volt szerencsém velük többször is. Itthon is többször megesett ,hogy összefutottam velük. Illetve dolgoztam Burgenlandban is meg Karintiában is jártam ki diáktársakkal nyaralni. Alapvetően van bennük némi távolságtartás még akkor is ha amúgy barátságban vannak a felek. Akikkel összefutottam néhány kivételetől eltekintve okosak, értelmesek voltak, kedvesek voltak. ritkán találkoztam goromba vagy neveletlen osztrákkal.
júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!