Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerinted melyik a legjobb opera?

Szerinted melyik a legjobb opera?

Figyelt kérdés
Szeretnék operába menni a családdal, de nem tudom melyikre menjünk... Neked melyik a kedvenced, melyik tetszett a legjobban. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 15. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
István a király
2010. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
opera 10.53
2010. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Avatar 3D.
2010. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt hiába kérdezel ilyet, az emberek többsége még csak nem is hallott igazi operát soha, nem hogy még kedvence is legyen...
2010. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mozart: Varázsfuvola

Verdi: Rigoletto

Nagy kedvencem még - bár nem opera - Csajkovszkijtól a Csipkerózsika:)

2010. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én operett és musical párti vagyok, sajnos az operákat nem nagyon ismerem. De tény, hogy a varázsfuvolában vannak nagyon szép részek, és nagyon színvonalas, időtlen műnek tartják (persze ez attól, is függ, ki adja elő) Az más kérdés, hoyg én nem bírnám végighallgatni, nekem ez túl tömény.
2010. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Varázsfuvola esélyes, mert már meghallgattam és tetszett! :) Köszönöm a válaszokat, és sajnos tényleg nem mindegyik volt igényes... Bár nem is értem akkor miért válaszoltak... :S
2010. jún. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!