Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem gáz ha magyarként Thor...

Nem gáz ha magyarként Thor medált hordok? (Lényeg lent! )

Figyelt kérdés
Azért mi magyarok bőven eltérünk szerintem a Skandináv vagy Germán népektől és történelmileg sem vagyunk köthetőek az Északi istenekhez, pláne területileg. Tehát nem gáz ha hozzánk teljesen távol eső nép jelképét hordom? (Erősen kötődöm ide és kicsit árulónak érzem ez miatt magam)

#Isten #Thor #Odin #észak #Loki #Frey #Mjölnir #Freyja #Morzsoló medál #Thor pörölye
2018. márc. 23. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Nem, sajnooos nem gáz, áruló sem vagy (szerencsére).

Valami döbbenetesebbet, polgárpukkasztóbbat kellene kitalálnod, talán pl hogy nem hordasz semmit, csak egyszerű, rendezett ruházatot... ilyesmit

2018. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hány magyar van, aki zsidó, buddhista vagy egyéb más vallású? Tuti vannak jó páran. Ebben a világban már nem érdemes a vallásokat nemzetekhez kötni. Mindenki saját maga választja meg, hogy miben hisz, joga van hozzá. És nem, nem gáz. Én is nagyon szeretem a skandináv mitológiát, és szerintem még menő dolog is, ha valaki egy Thor medált hord. :D

És ne érzed magad árulónak. Egyszerre szeretheted a hazádat és Thort is. 👌

2018. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 23. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordtam tiniként, imádtam a skandináv mitológiát. Azt hitték rá párszor, hogy fordított kereszt. :D

Nem gáz.

2018. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Thor (helyesen: tor) echte magyar, gondolj a halotti torra és a disznótorra!
2018. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például keresztet hordok, pedig milyen messze van a szentfold magyarországtól, mind teruletileg, mind kultúrálisan :)
2018. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!