Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi legyen a robot neve?

Balint&gabi kérdése:

Mi legyen a robot neve?

Figyelt kérdés
Egy novellát írok, aminek az egyik szereplője egy mesterséges személy. Személyisége és megjelenése nőies, foglalkozása irodai asszisztens és egy befektetési társaságnál dolgozik. Várom a névötleteket! :)

2016. júl. 6. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Novellát írsz, aminek pont a kreativitás a lényege, de már a névadásnál elvérzel?
2016. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van...


A karakteredet úgy kell megalkotnod, hogy büszke légy rá, hogy amikor a karaktered eszedbe jut, akkor büszkeség töltsön el, ezzel a gondolattal: "Ezt a karaktert és a nevét Én találtam ki. Én voltam ennyire okos és fantáziadús, hogy kitaláljam ezt a nevet!".


Gondolj csak bele: ha esetleg a novelládat megszeretik majd, és áradoznak a robotod nevéről, büszkeség fog eltölteni? És ha majd megkérdik, hogy: "Honnan a név?" Mit mondasz? "Egy közösségi portálon kaptam az ötletet...".


És akkor jönnek a - teljesen - jogos válaszok, hogy: "Ohh... azt hittük, Ön volt az..........".


Remélem, értesz, mire akarok kilyukadni. Mindegy, hogy regényt írsz, rövid sztorit, mesét, novellát - írsz egy történetet. És azt a történetet úgy kell megírnod, hogy NEKED kell kitalálnod benne mindent. Nem másnak.

2016. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!