Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fiatal zeneszerzőt keresek!...

Fiatal zeneszerzőt keresek! Baloldali beállítottságút! Van valahol ilyen?

Figyelt kérdés
Olyat aki szívesen dolgozik együtt egy 16 éves költészettel foglakozó verseket író emberrel.

2015. dec. 21. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz baloldal alatt?


Tapasztalatom szerint az emberek jelentős része baloldali értékeket vall (nyilván a zeneszerzők között is). Éppen ezért furcsa is, hogy mégsincsen egyetlen baloldali párt sem ebben a "k..va országban". Az idézet egykori álbaloldali miniszterelnökünktől származik.

2015. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, pl. Észak - Kóreában.
2015. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akik eléggé baloldaliak, majdnem kommunisták vagy kommunisták.
2015. dec. 21. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Bartos Cs. István foglalkozik-e zeneszerzéssel.
2015. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bartos Cs ről nem is hallottam de most utánanéztem megnéztem pár videójá.t tisztázzunk le valamit az hogy valaki bolond az nem azt jelenti hogy kommunista
2015. dec. 21. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Bartos kommunista. Oszlopos tagja volt a Munkáspártnak. A 2002-es választások után lépett ki, miután meg akarta reformálni a pártot, de az elgondolásait nem támogatták. Persze akkor még nem ilyen állapotban volt.
2015. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!