Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek a feltételek jók?

Ezek a feltételek jók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Színész szeretnék lenni, mint sokan mások, de úgy érzem nálam van is egy kis tehetség ehhez. Nagyon jó ének hangom van, tudok parancsra sírni, nevetni, bármit. Nem érzem magamat feszélyezve kamera előtt,nincs lámpalázam. Néhány idegennyelven is nagyon jól beszélek, a kiejtésem tökéletes. Értehtő a beszédem, tiszta, jól artikulálok. Szöveget nagyon könnyen tanulok, idegennyelven is. Jó fizikumú vagyok, nem fáradékony. Elegáns a megjelenésem, csinos, vékony. Hangszeren is játszok, ritmusérzékem nagyon jó. Rendszeresen járok szavaló versenyekre, mindig top3-as vagyok. Vannak nagyon híres színészekkel kapcsolataim is. Ezek megfelelőek a színészi pályához? Elsősorban filmezéshez.

2015. júl. 29. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányod sincs az biztos:D Szóval miért kérdezed, te is tudod a választ:)
2015. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért, hogy ha esetleg valaki aki benne van a témában esetleg ki tudja egészíteni valami olyan feltétellel ami még szükséges :) egyébként önbizalomhiány nincs, de beképzelt sem vagyok, magamat csak azért dicsértem, mert ezt mondják az ismerőseim is :)
2015. júl. 29. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Eddig OK. Most már csak a szereposztó díványon kell jól teljesítened.
2015. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!