Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miről szól József Attila...

Miről szól József Attila Hetedik cimű verse?

Figyelt kérdés
Mire céloz azzal, hogy a hetedik te magad légy?
2015. márc. 11. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy az a címe? Linkeld már be nekem a verset.
2015. márc. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
???
2015. márc. 12. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:

A hetedik a címe.

Nem céloz,világosan leírja,hogy mire gondol;pontosan arról szól.Szerintem teljesen érthető,fölösleges magyarázni.

Meg lehet hallgatni Sebő Ferenccel.

Hány éves vagy?

2015. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segitséget, így már sokkal jobban értem a verset!

Én nem szeretem ha egy verset elénekelnek, sokkal jobban tetszenek szavalva. Sajnálom is, hogy énekelve fent van a youtube-on 10 féle verzióban szavalva meg 1 félébe, de azt is szűri a céges proxy.

2015. márc. 17. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy visszatérek rá;de vannak versek,amiket nem nagyon lehet vagy érdemes szavalni.Egyrészt mert a tartalmuk annyira gondolkodós,a költő igazából hangosan gondolkodik csak,másrészt olyan ritmusa-szinta dallama van,ami a szavalást szinte lehetetlenné teszi.Szerintem ezt a verset elmondani lehet csak,ülve,meditálva.

Benne van az élet,úgy amilyen.

2015. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!