Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy kell egy emberből mesefig...

Hogy kell egy emberből mesefigura szerűt rajzolni?

Figyelt kérdés
tehát hogy van egy kép,amin van egy ember,és abból hogy kell egy mesébe illő figurát csinálni? láttam facen egyet és érdekelne..tudom,hogy nem lehet ezt elmagyarázni,de nincs ehhez valami program? vagy esetleg valaki nem segítene?

2014. szept. 24. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet nem lehet programmal... Legalábbis jól biztosan nem.


Nem egyértelmű, mit értesz "mesefiguraszerű" alatt. Kismillió stílusban lehet mesét illusztrálni...

2014. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogod a képet az emberkéről, és megrajzolod mesefiguraként, úgy, hogy hasonlítson az eredetire. Ezt csak így lehet. Kismilliószor csináltam ilyet, jó unalom űzés, ha éppen lusta vagy komolyabb dolgokat rajzolni. Próbáld ki! :)
2014. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*lusta vagyok
2014. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nézz jó illusztrátorokat, és hogy ők hogyan oldják meg, vagy kérd meg őket, segítsenek

illusztracio.lap.hu-n találsz ilyeneket


Bán Kitti nagyon ügyes: [link]

2014. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!