Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen lett ez a...

Szerintetek milyen lett ez a zenealap?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ám ehhez, inkább apukám a zenei lélek. De szeretek dallamokat, szövegeket kitalálni meg zenélni, énekelni, bár semmit sem tanultam, csak így magamtól itthon. Ez most csak egy zenealap, van szöveg is hozzá, ez egy teljes zeneszám lett végülis, és el tudnám énekelni, csak a hangom szörnyű, úgyhogy inkább nem raktam rá.. Na szóval itt van: [link] Szerintetek milyen? És nem igazán az érdekelne, hogy ez a te stílusodnak tetszik-e, hanem tényleg zeneileg milyen. Van szerintetek bármi tehetségem hozzá?:)


Csináltam régebben is már hasonlókat, de azok csak ilyen dallamocskafélék, rövidek és nincs hozzájuk szöveg. Csak ilyen kis reklámdalfélék..

[link]

[link]


2014. júl. 10. 18:31
 1/1 anonim válasza:
Bár nekem nem ez a stílusom, szerintem egész ügyes lett!:) Persze szöveg nélkül kicsit hiányérzete van az embernek, de a szöveg biztos dob még rajta. Ügyes, csak így tovább!:) Bár amikor a részek között váltás van, pl. a versszak, és a refrén között, lehetne valami átvezetés. Nem a szünetekre értem, hanem amikor csak hirtelen megváltozik a ritmus. De ez már csak hab.(:
2014. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!