Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kinek mutathatnám meg a kész...

Kinek mutathatnám meg a kész könyvemet, aki nem lopja el, ért hozzá, és ingyen mond véleményt? Magyartanár sajnos kiesik.

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs senki a környezetedben, aki ezt megtehetné? Rokon, barát, ismerős?


Ha attól félsz, hogy ellopják, az ellen lehet tenni. Nézz utána az interneten, hogyan lehet olyan pdf fájlt készíteni, amiből nem lehet kimásolni. (Persze ez akkor hasznos, a gépen van meg a könyv, nem kéziratként.) Emellett minden oldalra tehetsz vízjelet, (C) jelet élőlábként, stb.


Ha nagyon kétségbe vagy esve, akkor ajánlanék egy oldalt:

amatorirokklubja.network.hu

Én is a tagja vagyok, szoktam beküldeni is, olvasni is. Ide fejezetenként, vagy kisebb adagokban is feltöltheted, általában mindig van pár ember, aki nyomon követi, és őszintén, de nem élesen kritizálja. Ellopni nem fogja senki. Amit cserébe vár a közösség, az az, hogy te is olvasd el a mások által feltöltött tartalmat, kommentelj, kritizálj. Nem állandóan, de legalább olyan gyakran, mint amilyen gyakran te is feltöltesz (ha ez egy héten egyszer van, akkor annyi).


Sok sikert!

2014. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Barátokkal, rokonokkal már olvastattam, de én kifejezetten szakmai véleményre vagyok kíváncsi.
2014. márc. 17. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én újságíró vagyok, de írogatok novellákat és mindenféle mást is. Esetleg elolvasnám és mondanék szakmai véleményt. Nem érdekem ellopni, szóval ha szeretnéd, elküldheted.
2014. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg: amatorirokklubja.network.hu
2014. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Letétbe helyeztetsz egy példányt közjegyzőnél utána már nem tudják ellopni.
2014. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!