Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találok olyan fórumot,...

Hol találok olyan fórumot, ahol saját novelláimra érdemi kritikát kaphatnék?

Figyelt kérdés
Hobbiból szoktam novellákat írogatni, és egy olyan helyet keresek, ahol értelmes, érdemi visszajelzést kaphatnék. Semmi extra célom nincs vele, merőben a magam szórakoztatására írogatom, de szeretném tudni, hogy egy kevésbé laikus milyennek érzi, min lenne érdemes dolgoznom stb. Nagyon amatőr pályázatok, hobbi irodalmi portálok érdekelnének leginkább, de a legfontosabb tényleg az, hogy olyan visszajelzést kapjak, ami a fejlődésemet is szolgálná.

2014. febr. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Én a napkorong.hu-ra tettem fel pár éve, és azóta sem írtak rá egyetlen értékelést sem.
2014. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Karcolat.hu

Semmi sem kerül ki értékelés nélkül, de ilyen puhap.öcs hozzáállással (nincs célom vele, magamnak írom) inkább meg se próbáld, mert úgy szétkapják a kis írásodat, hogy sírni fogsz. Több éve írok oda, sok ilyet láttam.

Ha megkomolyodtál, szívesen látnak. :)

2014. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem bánom, ha szétkapják, az úgyis látszik a stíluson, hogy most csak be akart szólni, vagy valami egyéb mondanivalója is akad. A bajom pont az, hogy a fiók kuka, az egyetlen hallgatóságom meg nyilván elfogult, szóval nem ijesztettél meg különösebben. :)
2014. febr. 25. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét, majd ott találkozunk. :)

Ja, van szűrő az elején, ha nem ér el egy minimális szintet, visszadobják. De erről is kapsz egy levelet, szóval valami mindenképpen lesz.

2014. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!