Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Arany szint hogyan lehet...

Arany szint hogyan lehet kikeverni? (tempera)

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arany igazából nem szín,hanem anyag,ezért szerintem nem fogod tudni kikeverni.Tehát nem lesz fémes a festéked akárhogy kevered,ha eleve nem fémes,de hasonló hatást megpróbálhatsz elérni a barna , sárga megfelelő váltakozásával és a fémes tükröződés érzékeltetésével,de nem lesz olyan,mint ha eleve arany lenne.
2014. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, nekem csak ahhoz hasonló szín kellene. Elnézést, ezt nem fejtettem ki jobban a kérdésemben.

Köszönöm szépen a segítséget.

2014. febr. 16. 06:51
 3/3 Alllien válasza:
De csípem amikor valakinek lövése sincs azt okoskodik. Már miért ne lehetne aranyat kikeverni Kadmium sárgából natur umbrábó okerből és natur siennából olyan aranyat keverek méteren belül mondod csak meg nem e abból van a festőkés.
2019. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!