Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajongok a Szinpadi Szinészked...

Rajongok a Szinpadi Szinészkedésért, nincs valami megoldás arra, hogy sikerüljön nekem is 1 szinészcsoportba bekerülnöm?

Figyelt kérdés

Szerepeltem régen egy amatőr szinészi csoportban, nagyon jó volt, voltunk vagy 15en. Felléptünk vele a gyerekszinházban is, sikert alkottunk, csak jöttek a komplikációk és tönkrement a csoport (aki vezette a csoportunkat saját akaratával vezette, sok gondja akadt igy nem volt tovább ideje a csoportal foglalkozni, igy csődöt mondott). Szeretnék még attók szinpadra lépni, hobbi szinten. Nincs erre valamiféle megoldás? Gondoltam arra hogy menjek el Szinházak igazgatóihoz és ott kérdezzem e meg, de nem tudom. Gondoltam itt megkérdezem ki mit javasolna :S Köszönöm előre is :)


17/F


2013. dec. 1. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Több színházban szoktak keresni fiatalokat statiszta szerepre (ezt tudnád csinálni iskola mellett), érdemes erről érdeklődni a színház titkárságán.
2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Budapest tele van színitanodákkal, a testvérem is jár ilyenbe.


Viszont, amíg nem tudsz helyesen írni és beszélni, addig ezen a pályán abszolút esélytelen vagy...

2013. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!