Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Segítség kezdő vagyok. Hogyan...

Segítség kezdő vagyok. Hogyan legyek igazán jó rajz/festő művész?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=-c56wk4At2Q


leginkább a fenti linken lévőhöz hasonló dolgok jönnek be szeretném kipróbálni a Brush markert(ecsetfilc) ha tudom később eladnám amit csinálok. Kedvelem a Calligráfiát is de ahhoz még soha nemvolt eszközöm.

Az ecsethez nem nagyon értek (viszont szívesen kipróbálnám) inkább a filcekhez és a ceruzához. de tetszik az ilyen ceruza+ecset+filc megoldás is.

mit ajánlotok miket vegyek szerintetek és melyikkel tudnék szebb/eladhatóbb dolgokat alkotni?


Elnézést ha kissé zavaros! :)


2013. szept. 6. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy menj be, vagy ha nem Bp-i vagy, akkor szerezd meg a Blahán lévőha még ott van-Ápisz, Festőművész bolt, ott kérj eligazitást, mert régen ott profi dolgok voltak.
2013. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi de nem B-pesti vagyok. Nyíregyháza mellett lakom (kb 15km re) oda lehet benézek ha lessz rá időm.


Még a kérdéshez annyit hozzátennék hogy imádom a szörnyeket, sárkányokat.. :)

meg az ilyet ez is gyönyörű:

http://www.youtube.com/watch?v=7aeIpW0Tkvc

2013. szept. 6. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Én útálom őket.
2013. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
És mindent ami velük kapcsolatos, amit közvetítenek azt is.
2013. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Te most a művészeket fikázod?

ehhez nem nagyon tudok mit hozzáfűzni és kérlek máshol panaszkodj én értelmes válaszokra vagyok kíváncsi a kérdésemmel kapcsolatban. Köszi.

2013. szept. 6. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Profi segédeszközöket itt találsz:

[link]

[link]

[link]

[link]

Van webáruházuk, kiszállítanak akár Nyíregyháza mellé 15 km-re is.


Javaslom, fejleszd az ízlésedet, járj kiállításokra, járj rajzszakkörbe, önképző körbe és amatőr művészek alkotótáborába, végezd el ezt:

[link]

majd ezt:

[link]


Persze, ha a fenti javaslataimra hallgatsz, se biztos, hogy igazán jó rajz/festő művész leszel. Azt semmi nem garantálja.


A fenti videókon szereplő alkotók dolgai impresszívek, arra, hogy tanulj belőlük, jók. És természetesen élvezhetők. De a képek -minden értéküket elismerve- hm, egy meseillusztráció szintjét érik el. Te összekevered a Rád gyakorolt hatásukat avval, hogy művészettörténeti ill. esztétikai szempontból mi az értékük. Nagyon szubjektív vagy. Ezt jeleznem kell feléd, hogy később kevesebb csalódás érjen.


Üdv és jó alkotást kíván R.

2013. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 Ez a hozzászólás téged mínősít, főleg őgy hogy a másik ember kizárólag a véleményt irta le a te első reakciódra.


Olcsó játékod volt a te szintednek megfelelően amit saját magad igazoltál.

2013. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a felhomályosítást mostmár értem hogy mire írta hogy utálja :D legközelebb majd jobban átolvasom főleg így estefelé :) Bocsesz..


A 6. válaszolónak pedig köszönöm a sok linket majd átnézem őket :)

2013. szept. 7. 00:19
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha kérhetlek a szintemet ne minősítsd ember vagyok énis, most hibáztam nem olvastam át rendesen és félreértettem.. Tanulság számomra = legközelebb jobban odafigyelek.. :D
2013. szept. 7. 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:

[link] -ról rendeltem Touch Brush Marker-t, és szerintem nagyon jó. Viszont tényleg csak akkor érdemes rendelni, ha vagy nagyon gazdag vagy, tehát mindegy az a kiadás, vagy nagyon is komolyan gondolod. Nem olcsó mulatság sajnos.


Amíg gyakorolsz, a Tesco-ban van olcsóbb, és természetesen közel sem annyira profi ecsetirón, de azért szerintem elég jó. Nekem régebben volt és szerettem. (: Ilyet keress:


[link]


17/L

2013. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!