Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vannak itt tehetséges (akár...

Vannak itt tehetséges (akár amatőr) művészek, írók?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 15:24
 1/6 anonim válasza:
mit értesz "tehetség" alatt? én festek és színészkedem. ha gondolod írj privátban!
2013. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sándorjános ***** válasza:

Írok ezt, azt, ha van rá időm, zenélgetek (ezt a kettőt hobbi szinten űzöm)különben még grafikát tanulok, az jól megy, de semmit se szeretek eröltetetten csinálni. Tehetség?

Inkább azt mondom, amit szeretsz csinálni, abban van a tehetség is... minden gyakorlás és elszántság kérdése.

2013. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

rajzolok és írok

mindkettőben jobb vagyok, mint az átlag, de abszolút amatőr, és még csak véletlen sem nevezném magam művésznek

2013. júl. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amatőr vagyok. Leginkább festek,de néha rajzolok is. Már volt zsűri által beválogatott képem kiállítva. Úgy gondolom a színhasználat az erősségem. Nem ontom magamból a képeket,de próbálok mindig valamit belerakni, kipróbálni minden új képen.
2013. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


1. Sándorjánosnak egy szavát se hidd el! Ha csak 10%-ban olyan rajzol/fest/zenél úgy, mint ahogy a képekről, művészettörténetről beszélni tud, akkor tutibiztos egy fel nem fedezett, de világra szóló zseni. Olvasd el a műv. tört.-i és műtárgypiaci válaszait. Seggre fogsz ülni tőlük.


2. Mit nevezel tehetségnek?


3. Mire kell Neked az infó arról, hogy látogatják-e a gyakorikerdesek-et amatőr művészek? (Én csak galeristáknak válaszolok. Hozzám hasonszőrűek nem érdekelnek :DDD).


Üdv R.

2013. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Üdv.

Én írok már régóta, és sokak szerint elég jól!

Írj ha te is :) jó lenne hasonló emberekkel ismerkedni

2013. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!