Predators máté kérdése:

Jók lett a rajzom?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 12. 13:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jaj, drága!!:) Na, megmondom, mit változtatnék pl rajta, erősebb vonalakkal rajzolnék, hogy egyértelmű legyen, hogy hol és mi az alakzatnak a körvonala. És adj már bele többet, de tényleg!!:) Szerintem rajzold meg ezt a figurát újra!!:) A feje pedig legyen fejszerűbb, mert ez nekem olyan emberszerű, hát akkor miért ne lenne egy szépen ívelt emberi feje?:) Ne csak úgy nagyjából rajzolgass/firkálgasd/satírozgasd a vonalakat, ha alkotni akarsz, hanem tényleg adj bele mindent, törekedj a tökéletességre, ezek a rajzok nem változnak ugyanott megmaradsz, mint az előző kérdéseidnél, ugyanazon a szinten, na szerintem kezdésnek próbálkozzál meg azzal amit leírtam, és akkor tényleg szívvel-lélekkel alkoss, mert ha nem adsz bele mindent, akkor nemnagyon lesz fejlődés:S Szóval hajrá!!:) Csak ügyesen, szívvel!!!:)
2013. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

attól függ hány éves vagy :D

ha 2-3 akkor nagyon jó. amúgy nem.

de ne keseredj el, ha sokat gyakorolsz, eljársz tanfolyamra, ha tényleg érdekel, akkor rengeteget fejlődhetsz :)

2013. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
tegnap 17:49 #11 vagyok, légyszi tedd már fel és linkeld be, ha lerajzolnád mégegyszer!!:) Kivi vagyok:):)
2013. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ejj komolyan eddig (mert láttam már a többi kérdésedet is) nem szóltam hozzá gondolván kölyök és ne tapossam már porba az önérzetét...de meguntam.A rajzaid rosszak nem hogy tíz évesnek de egy nyolc évesnek is gyenge kis firkálmánya lenne. Törődj bele vagy nagyon sokat gyakorolsz vagy hagyod az egészet a fenébe.
2013. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ok majd megcsinálom valamikor kiki.
2013. jún. 16. 14:38
 16/19 A kérdező kommentje:

[link]

a felhasználó nevemet is odaírtan ja ez egy gepárd

2013. jún. 16. 14:43
 17/19 anonim ***** válasza:
oks, de az am kivi akart lenni, mint kíváncsi:) Hát ezen én átrajzolnám a bal felsőnek a fülét, meg a lentinek az orrát mindenképpen. Ha ezt képről rajzoltad, akkor törekedj rá, hogy minél jobban hasonlítsanak az eredetire!!:) Meg am nemtom, mit akart ez ábrázolni, szerintem érdemes lenne kiegészíteni:):) De mondjuk jó az is, hogyha ez most csak ilyen alakpróbálgatásnak készült, de akkor miért ne csinálnál kész képeket, teljeseket? A jobb oldalinak az alakja az már egész jó lett.:) Amúgy még mindig bátortalan vagy, csináld keményen!!:) Tényleg legyenek is ott azok a vonalak!!:):) Ne félj egy vonalat egyben meghúzni:):) Max ha nem lett pont olyan, mint az eredetin, akkor kiradírozod, és ezt addig folytatod, amíg olyan nem lesz, mint amilyenre akartad (vagy nem közelíti meg nagyonnagyonnagyonnagyon). Törekedjél már tényleg a tökéletességre légyszi!!:) Addig húzgáld azokat a vonalakat, amíg olyan nem lesz!!:)
2013. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*ja és a "csináld keményen" részt nem úgy értettem, hogy nyomd rá, h kitörjön a ceruza hegye!!:) Csak érintsd oda rendesen a papírhoz!:-)
2013. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

,,Predators Máté'' XDDD

Amugy egy 10 éves gyerek honnan ismeri a predatort?o.O

2014. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!