Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a nagy szám a Ludwig...

Mi a nagy szám a Ludwig Múzeumban?

Figyelt kérdés
Miért rakták ezt egy ilyen kiemelt helyre? Szerintem jó helyen lett volna ez egy 23.kerületi elhagyott garázsban is. Miért keresik a külföldiek? Kell erről nekem tudnom valamit???

2013. máj. 10. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Most a pucér férfiak kiállítás a nagy szám.

Egyébként nem nagy szám. Igaz nem láttam ott sok kiállítást, de azok nekem nem tetszettek. De ízlések és pofonok, akinek a modern "művek" tetszenek, azok látogatják.

2013. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen provokatív, modern, avantgarde, gizdaság?
2013. máj. 10. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
"Modern" művészeti galéria, ízlések és pofonok, nekem mondjuk abszolút nem tetszenek ezek az "alkotások", de sokaknál nagyon népszerű. Nagyon sokaknak el lehet adni egy vásznat, amin van két kék csík Szabadság címmel.
2013. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért teszik kiemelt helyre, azért nem egy elhagyatott garázsban van és azért keresik egyesek, mert... kedvelik a kortárs, modern művészetet. És abból is a fősodort. Ennyi. Kinek milyen az ízlése, mit szeret, mit kedvel.

(Én ritkán járok a Ludwigban, néha-néha, ha olyan a kiállítás, ami érdekel, akkor elmegyek, de inkább underground, kisebb kiállítóhelyekre, pincegalériákba és alkotóműhelyekbe járok. :) )


Más nagyvárosokban is vannak ilyen múzeumok, néhol több is, amik ilyen nagyok. Akkor itt Magyarországon miért ne lehetne?

Örülj neki, hogy bevételt hoznak a külföldi vendégek és/vagy a belföldi látogatók. Nem csak arról van szó, hogy ott fizetnek néhány belépőjegyet, hanem használják a tömegközlekedést, szállást keresnek, esznek-isznak, fogyasztanak... Ez végülis jó a városnak, nem? (És ha sok a látogató, akkor lehet pályázni mindenféle felújításra is, közterületek, épületek stb.) :)

2013. máj. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tehát ilyen provokatív, modern, avantgarde, gizdaság?"

Hát menj el, nézd meg, aztán döntsd el, hogy igazak-e ezek a jelzők. Látatlanban ne ítélj. :) Azt is megértem, ha nem tetszik, és azt is, ha igen. Próbáld ki, a kíváncsiság nem öl, nem árt. :D

2013. máj. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!