Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Segítenek valami rövid, de...

Segítenek valami rövid, de sokatmondót találni?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy fogadalmi gyűrűm 4 éve lassan és 3 hónap múlva lejár a fogadalmam és nagy valószínűséggel sikerül is betartanom..:) szeretnék a gyűrű belsejébe gravíroztatni valami jó szöveget ami mindig emlékeztetni fog arra hogy sikerült betartanom az ígéretem magamnak
2013. ápr. 8. 21:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
valami általános kéne inkább ,mert nem szeretném egyértelművé tenni hogy miért lett odagravíroztatva az ami...mert ha leveszem és például anya megkérdezi mi az akkor nem feltétlen szeretném hogy egyből lejöjjön neki belőle..:D Főleg hogy most van barátom és egyből más jöhetne le neki belőle..
2013. ápr. 14. 17:23
 12/19 anonim ***** válasza:

jaj pedig nagyszerű lenne amit írtam. gondold el. kéne választanod egy számot, ami Jó és Megfelelő. vajon páros lenne vagy páratlan? ez lenne a betűk száma. és után szépen elmerengenél, hogy mi legyen az egyes helyeken. vajon mással hangzó vagy magán hangzó és melyik? és mi jöjjön utána. és ha a végére értél megnéznéd tetszik e. és ha nem kezdhetnéd előröl. míg meg nem találod azt a hangsor, amit keresel. hát nem olyan lenne, mint a teremtés? mi mágikusabb van ennél? :D


de azért mondok egy normál szót is: állhatatosság. bár lehet túl hosszú. de valami olyasmit jelent, hogy kitartani valamiben. megőrizni az alakot, deformálatlanul.


de lehetne valami a szabadsággal kapcsolatos is. mert most már szabad vagy a fogadalomtól, már nem köt a gyűrű. el is dobhatod :D dob be egy folyóba :D de a szó lehet akár az angol: unbound. mint kötetlen. akit már nem köt semmi, szabad :) vagy akár latinul: solutus:

[link]

2013. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
[link] most egy ilyet találtam ki csak nem tudom hogy bele lehet vajon gravírozni a gyűrűmbe úgy hogy látsszon is hogy az elején egy hattyú van a végén meg egy galamb ezt még megtudakolom,de nekem tetszik ez az ötlet hogy a hattyú a szüzesség jelképe a galamb meg a szabadság jelképe és gondolom a többi érthető..:D a dátum meg csak random :D de majd az lesz a dátum amikor elveszítem a szüzességem
2013. ápr. 15. 16:10
 14/19 anonim ***** válasza:
nekem teszik ez a képi dolog! a dátum nem tudom kell e mondjuk, lehet a két madár elég lenne. de tényleg kérdés meg tudnak e ilyet csinálni.
2013. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
na igen majd utána járok és akkor kiderül,hogy mennyire lehet ezt megoldani...ha meg nem akkor tovább keresek valami rövid kifejezést ami megtetszik..:D egyébként egészen tetszettek amiket írtál valami hasonló kéne,csak az állhatatosság nekem mint szó nem hangzik túl jól pedig a jelentése éppen megfelelne...:D
2013. ápr. 16. 23:54
 16/19 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott ez nem tudom honnan. Mi lett végül?
2014. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
végül nem lett semmi..:d akkor nem volt pénzem rá..aztán valahogy feledésbe merült ez a dolog
2014. okt. 24. 01:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor muszáj lesz bedobni egy folyóba :)
2014. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Áh nagyon hozzám nőtt :d
2014. okt. 27. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!