Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az utóbbi 50-60 évben épült e...

Az utóbbi 50-60 évben épült e olyan építmény hazánkban amire méltán lehetünk büszkék sőt az utókor is élvezettel szemléli majd?

Figyelt kérdés
Sajnos én ilyent nem tudok mondani talán az új nemzeti szinház de attól sem vagyok túlzottan elragadtatva.
2013. márc. 21. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Megyeri híd pl. tetszetős.
2013. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A MÜPA épülete nekem nagyon tetszik. Az új Nemzeti Színház inkább azt mutatja, hogy a 21. században nem sikerült színháznak alkalmas épületet készíteni. Inkább égés, mint büszkeség.
2013. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahogy gondoltam....nem valami sok.Azt veszem észre hogy a háború utáni generáció elvesztette az igényét a szép épületekre.Ha meg nem, akkor miért épülnek csúf kockák,meg üvegkalitkák?
2013. márc. 22. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a kérdés ki mit lát szépnek. Nekem jobban tetszenek a mai épületek, mint pl. a barokk stílusúak.

Pár kedvencem: (nem mind budapesti)

[link]

[link]

[link]

[link] ( ez különösen belülről tetszik)

[link] (a kedvenc)

2013. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha meg nem, akkor miért épülnek csúf kockák,meg üvegkalitkák?


mert a szocreál erről szól... ezt kellett kötelezően nem lehetett egyedit különlegeset alkotni majd 50 évig a háború után.

2013. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor 89 óta mi szép épült???Azóta is kockák és üveg-fém-beton kalickák.
2013. márc. 23. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Nemzeti Színház épülete, csak szörnyű az akusztikája, szóval kérdés, a praktikumot is beleszámoljuk-e. Hirtelen nem tudok mondani ilyen épületet, de ne csak Budapesten keresgélj!
2013. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!