Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nyerte el szinte az...

Charlos0813 kérdése:

Miért nyerte el szinte az összes létező díjat a "The Aritst" c. fekete-fehér néma film?

Figyelt kérdés

#némafilm #the artist
2013. febr. 19. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban rejlik a sikere titka, hogy itt vagyunk a modern technika csúcspontján (jelenleg, 5 év múlva ez is elavult lesz) és erre készítenek egy némafilmet. Az újítás hatása, ugyanakkor az, hogy egy kb. 100 éves módszerhez folyamodik a rendező.
2013. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyert el minden létező díjat. Amit nyert, az azért mert jó film. Számítógépes effektek nélkül is.
2013. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert egy olyan kort idézett vissza, amikor nem voltak széttolva a filmek effektekkel.

Csak látod az embereket, mindenféle külsejűt, szóval nincs az az érzésed, hogy ők tökéletesek, te meg nem.


Én vasárnap láttam először, ritkán nézek filmet, de ez nagyon bejött.

2013. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A múlt héten láttam én is először a filmet. Fanyalogva ültem le a tv elé,és megdöbbentem mennyire élveztem. Csak mert FILM volt. Semmi trükk effekt stb.
2013. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!