Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tényleg probléma ha szeretek...

Tényleg probléma ha szeretek női testeket rajzolni?

Figyelt kérdés

Lány létemre imádom a női testet,szerintem annyira szép az egész felépítése. Ha festek és "embereket" ( fantasy képeket szoktam) akkor is női a test.. Sokan megjegyezték hogy lány létemre inkább férfiakat kellene vizsgálgatnom,nem nőit. Nem vagyok leszbikus,csak egyszerűen szebbnek találom mint a férfit. Férfi portrékat is szoktam csinálni,de ha test van akkor inkább a nő:)

Ez tényleg gond?


2013. jan. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Nekem is sokkal jobban tetszenek, sőt csakis...
2013. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 17. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel mindigis a nő volt a megtestesült szépség, ezért normális, hogy a női testet tartod szépnek és azt rajzolod le.
2013. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem vagy tisztában az anatómiával, emberi testfelépítéssel, és a női testben jobban meg tudod ragadni a tipikus formákat. Nekem volt ismerősöm gimiben, aki hasonlóan fentezizett, és nem tudott férfi testet rajzolni.

De aki ezért leszbikusnak tituál, az korlátolt.

2013. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:)

Igazából egyszerűen csak nem fog meg a pasi test szépségileg:)

2013. jan. 17. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ti nők mindig is szebbek voltatok nálunk, nem is tudom, hogy mit szerettek bennünk, ezért teljesen érthető, hogy nőket jobban szeretsz rajzolni.
2013. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából a fura meg az hogy a férfi tekintetnél nincs szebb:D
2013. jan. 17. 20:43
 8/8 anonim válasza:
a noi test egy deformalt allomany a mai vilag mellet. de a feri semaz ami kell.. attol fugg mijet rejzolsz? ha szoros izmos fickot meg kicsi tomzsi noket ez arealitas. szep es tehetseges rajzok.
2013. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!