Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Felnőttként meg lehet tanulni...

Felnőttként meg lehet tanulni zongorázni? Úgy szeretnék.

Figyelt kérdés

Nem profi szinten, de hogy le tudjak ülni este egy kicsit játszani... csak úgy a magam örömére... Olyan jó lenne.


Picit tanulgattam gyerekkoromban, aztán gimnazista koromban is, de mindig abbahagytam. Nagyon bánom.


Van itt olyan, aki felnőttként kezdte és megtanult?


37n vagyok



2012. nov. 22. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Van itthon pianino.
2012. nov. 22. 17:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan.

És egyébként is, ha ezt szeretnéd, akkor mi vagy ki állna az utadba? :)

2012. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos meg lehet, elvégre kottát tudsz olvasni, az alapok megvannak
2012. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Van kezed, nem?
2012. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem az a lényeg, hogy saját örömödre kezd el. ne úgy, hogy profi akarsz lenni. én pl gitározgatok és iszonyat béna vagyok, de imádom csinálni és amit csinálni tudok az nekem tök nagy öröm. de rendes dalokat pl elég keveset tudok eljátszani. de nem is nagyon akarok :D
2012. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Még több saját tapasztalat érdekel.

2012. nov. 23. 21:14
 7/7 anonim válasza:
én 13 vagyok és máris meg tanultam pl xp hangokat ! itt játék ! próbáld ki ! http://www.youtube.com/watch?v=fTQykdyfNOw
2012. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!