Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek meg éri vért...

Gál József Alex kérdése:

Szerintetek meg éri vért izzadnom azért hogy híres gitáros legyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és kb 2 éve minden nap több órát csinálom és hogy Axl Rosest idézzek "Szart kellet ennünk ahhoz hogy oda jussunk ahol most vagyunk"

#rock #gitározás #művészest
2012. okt. 28. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megéri vért izzadni akkor, ha valamit szeretsz és igényed van professzionálisan csinálni. A kitartó munkának mindig van eredménye. (amennyiben szakszerűen csinálod) A hírnév viszont egy más kérdés. Hogy ki lesz híres ki nem az elég megfoghatatlan dolog és nem következik valamilyen tudás meglétéből. Az hogy ki lesz híres és ki nem gyakorlatilag egy vagy több véletlenen múlik. És az is kérdés, hogy mit nevezünk híresnek. Greyson Chance például híres attól, hogy 48 millióan látták a videóját a youtube-on, ahol előadja az iskolai ünnepségen a Gagától Paparazzit, mellesleg nem hibátlanul?
2012. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod és igazad van nem akarok/nem is leszek 1 Slash de hasonlo igen és ezért fogok küzdeni :)
2012. okt. 28. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Á, nem éri meg. Játssz inkább punkzenét, az nem nagy tudomány.
2012. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. :) Hajrá!
2012. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ha ez az álmod megéri, hamar észreveszed, hogy nem Slash a nehéz, hanem az isntrumentális gitárosok művei
2012. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha ez az álmod, és mindent meg akarsz tenni érte, akkor menj el a legjobb tanárhoz, akihez csak tudsz, és tőle kezdj tanulni. anélkül szinte biztos, hogy nem fog menni. tudom, pont slash az aki keveset tanult tanártól, de szerintem akkor még más világ volt, zenészek között nőtt fel, most pont abban a korban vagy, hogy ha egy jó tanárhoz kerülsz, 18éves korodra már figyelemfelkeltő lehetsz, 23éves korodra meg már elismernek. szerintem
2012. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megéri az álmaidért küzdeni. ne add föl, amit nagyon szeretsz. jó, hogy már ennyi idősen ilyen tudatos vagy. én csak később tanultam meg, hogy a siker záloga nem a szerencse, hanem a kitartás. de még így sem volt késő, és a kitartásomnak meg is lett a gyümölcse.
2012. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én óvva intenélek a gitáron való napi több órás robotolástól. így csak egy olyan gitáros leszel, mint amilyenek a japánok, a zenéd nagyon sablonos és papírszagú lehet, nem lesz bennük semmi változatosság (valószínűleg). Kis hibákat meg jó ejteni élőben, attól lesz emberi a játék, hogy nem tökéletes :D Legyen teljes az életed, azt csináld, ami eszedbe jut és ami jólesik, hogy legyenek élményeid, tapasztalataid, amiket aztán elmondhatsz a zenéden keresztül...jó utat, sok sikert
2013. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és, ahhoz nem kell gyakorolni?

:D

2013. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem ha valaki örömét leli abban hogy napi 6-10 órát zenéljen egyhuzamban, akkor nem lesz robot
2013. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!