Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok olyan idézeteket...

Tudnátok olyan idézeteket írni ami barátságról szól?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan kellene ami ilyen "őrült barátság" témájú.
2012. jún. 26. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátok kemények tudnak lenni veled. Lehet, hogy többet várnak tőled, mint az idegenek. Az idegenek leginkább úgy látnak, ahogy szeretnéd, hogy lássanak, de a barátaid nem csaphatod be. Ez teszi őket baráttá.


A barátság akkor születik meg, amikor valaki azt mondja: "Tényleg? Hát te is? Én azt hittem, csak én vagyok ilyen."


Azért jó, ha az embernek vannak barátnői, mert amikor az ember nem tudja, mit csinál, van, aki tudja helyette.


A barátságunk azon néhány dolog egyike az életemben, amelyektől normálisnak érzem magam.


Mi a barátság egyáltalán, ha nem az, hogy osztozunk egymás őrültségeiben?


A jó barátnő leteszi az embernek az óvadékot. A kitűnő barát együtt szalad az emberrel a rendőrség elől, és azt rikoltozza, hogy "Hű, ez meleg helyzet volt.

2012. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. jún. 26. 18:07
 3/3 anonim válasza:

Barátság, tündöklő csoda,

te sorsom éltetője, napja,

tebenned nincs érdek, se hála,

a lélek nem gondol magára,

mikor te késztetsz áldozatra.

Barátság, tiszta szenvedély,

lobogj nekem, amíg csak élek,

tebenned mindig megtaláltam

a jóra érző emberséget.


Fodor András


...egyébként pedig itt sokat találsz:

[link]

2012. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!