Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó könyvet mostanában?

Figyelt kérdés
A mai könyvek nekem egy kicsit ponyvásak, de persze nem a Bűn és Bűnhődést szeretném olvasni és nem is Kepes Andrást (Meg nem is Coelho-t, meg amiket a Tesco-ban lehet venni), valami értékeset.
2012. jún. 1. 20:30
 1/4 anonim válasza:
50%
Hát nézzük. Nem tudom pontosan milyen könyveket szeretsz, úgyhogy elmondom nekem mik jöttek be. Erlend Loe-tól a Doppler nagyon jó ha szereted a társadalmi szatírákat egy kis szarkasztikus humorral. A Zabhegyező is egy örök klasszis ezen a téren. Ha természetkedvelő vagy akkor Gerald Durreltől a Családom és egyéb állatfajták is egész jó. Jack London is nagyon befogadható, bár nem tudom belesik-e az általad említett értékes kategóriába. Rolf Wintertől a Lidércnyomás is érdekes, bár tudtommal a könyvesboltokban már jó 10 éve nem igen kapni. Ha a groteszk könyveket szereted: Iain Banks: Darázsgyár. De Douglas Adams könyveit is szerintem mindenki élvezi.Hát ennyi.
2012. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, ilyesmikre gondoltam. Ezek közül a Zabhegyezőt olvastam, nagyon tetszett, a többire meg most fogok rácuppanni. Köszi a tippeket!
2012. jún. 1. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a keleti kultúra, akkor ajánlom Arthur Golden Egy gésa emlékiratait. Nekem nagyon tetszett, jobb, mint a film.

Vagy Zacher Gábor Mindennapi mérgeink, ebben nagyon érdekes dolgok vannak. :)

2012. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most Isaac Asimov-tól az Alapítvány-trilógiára kattantam rá nagyon.
2012. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!