Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnék galériát nyitni?...

Csajszibarack1980 kérdése:

Hogyan tudnék galériát nyitni? (, , Minden kezdet nehéz. ")

Figyelt kérdés

A párom (26) nagyon szépen rajzol, fest évek óta (iskolás évei alatt ezt többször is elismerték) és nagyon szeretném, ha a képeit mások is megcsodálhatnák! :)

Eldöntöttem, hogy nyitok neki egy galériát Pesten, csak nem tudom, hogy ez ügyben merre is kellene elindulnom? :(

Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 29. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem - ha csak nem akarsz 1-2 milliós tartozást felhalmozni egy év alatt - akkor ne nyiss neki galériát. Először saját kiállítást valami ismert helyen, aztán, ha már adott el műveket, esetleg kialakul egy vevőköre, akkor jöhet a többi. Egyébként a műkereskedelem egy külön szakma.
2012. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Nyugati aluljárójában vegyél, vagy bérelj egy placc helyet, és áruld ott a képeit.
2012. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

> és nagyon szeretném, ha a képeit mások is

> megcsodálhatnák! :)

Esetleg töltsétek fel ide.

[link]

2012. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kössetek megállapodást nemrég nyitott étteremmel, ahova díszítő-elemként rakjátok ki a bekeretezett képeket, alsó sarkában diszkréten egy kis cetli, az árral. Az étterem tulajdonosa az eladott képek árából %-ot kap.

Ez jó az étteremnek is, mert nem kell külön dekorációról gondoskodnia, másrészt valóban többen fogják látni, esetleg még el is kel belőle néhány.

És még az is előfordulhat, hogy valóban szakértő is odatéved, aki ezek után a párodra is kíváncsi lesz és felveszi veletek a kapcsolatot.

2012. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is előbb olcsóbb megoldással érdemes kezdeni.

Egy galéria nem egy emberre van kitalálva és drága a biztosítása stb.

Szerintem is jobb megoldás az étterem vagy megfelelő helyeken kirakott kép ,kiállítás esetleg galériába adás.

2012. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Hasznosak voltak! :)
2012. máj. 31. 00:04
 7/7 AmonRae válasza:
Fel is lehet tölteni a Facebook-ra, ott sokkal többen láthatnák és nem is kerülne olyan sokba. :)
2012. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!