Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Versek és novellák kiadása,...

Versek és novellák kiadása, amik interneten is szerepelnek, és antológiában is megjelent egy-egy?

Figyelt kérdés

Egy versem és egy novellám antológiában is megjelent.


A másik probléma a következő. A műveimet egy időben feltöltöttem egy verseket, novellákat, és más művészeti alkotásokat megosztó oldalra, ahol rendszeresen kommenteltem, stb. Egy idő után nem töltöttem föl több művemet, mert tudtam, hogy ki akarom őket adatni. De azok fent maradtak. A jobbakat kéziratba válogattam. A baj az, hogy a rendszer ezóta összeomlott azon az oldalon, mindenkinek újra kellett regisztrálnia, és újra megkapta a hozzáférhetőségét. Ez mindnekinek be is vált, de nekem valamiért nem. A nicknevemmel nem lehet bejelentkezni, és a verseim más néven vannak fönt. Azt kizárnám, hogy valaki ellopta volna őket, mert a képem föl van töltve, azóta változatlan az adatlapom, és a név, ami kint van, ugyan nem az én nevem, de ismerős, rémlik, mintha ezt írtam volna be valódi névnek (nem szeretem megadni az igazit). Írtam a rendszergazdának, akit sokáig nem tudtam elérni. Sokára írt vissza, de utána sem segített. regisztráltam más néven, és felkerestem ottani tagokat, megírtam a problémám, de senki sem tudott érdemben segíteni. Hamarosan a másik regisztrációm sem lépett már be többet. A honlap facebookos oldalán is írtam, ott is kaptam választ, csak sosem a hozzáértő emberektől, csak az üzenetet olvasó empatikus emberektől. Nem tudok már mit kezdeni a problémával, így hogy nem férek hozzájuk, nem tudom letörölni a netről az írásaimat. Zavarja ez a kiadót?


2012. máj. 13. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

"Zavarja ez a kiadót?"


Nyugodj meg, nem.

2012. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát jó, remélem, csak azért mégis zavaró, ha más nem, nekem.
2012. máj. 19. 18:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, de azért köszönöm.
2012. máj. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!