Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek az írásomról?

Mi a véleményetek az írásomról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 28. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, most nincs időm sajnos, de sikerült olyan címet választanod, hogy el fogom olvasni;) És ez fontos szempont...
2012. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszett, annyi, hogy az aggastyán szót (szerintem) csak öregemberre (férfira) használjuk, nőre nem.
2012. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alice_L ***** válasza:

Nem rossz.

Némi lektoralas rafér, pl "mélyen leszivtam magamba a temeto levegojét" a magamba felesleges, nemtunik stilusjegynek szamito redundancianak, stb. Mélyen belélegeztem, mélyen magamba szivtam stb megoldasok.


"olyan visszatetszést és unszimpátiát vált ki puszta létezésével, hogy az már rekordokba illő." helyett gordulékenyebben atszerkesztve: "puszta létezésével rekordokba illő visszatetszést és unszimpátiát vált ki"


Nem ismerem a magyarorszagi arakat, de abbol kiindulva ahol élek, a nevetségessen olcsotol a kissebb vagyonig minden lehet egy korrekt lektoralas ara.

2012. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A leíró részek nagyon olvasmányosak, a részletek, amit általában bárki érezhet mikor természetben sétál, csak nem fogalmazza meg ilyen szépen szavakkal. Nekem ez tetszik benne, ahogy a számomra kimondhatatlan apró emberi érzékelések ki vannak mondva.

A mondanivalója viszont nem igazán szimpatikus. Nem a krimi tartalomra gondolok, hanem a szereplők jellemére. Jellemét tekintve, nekem a nő is ellenszenves.

Siker hajhász , a "minden áron másoknak imponálni akarok"

típus, aki elsősorban nem - jól akarja végezni amit csinál, hanem saját karrierjét keresi s látja a feladatban.

E mellett a versenyszellem dominál az észjárásában (mint a férfinek is), s ellenfélnek tekinti azt aki partnere is lehetne egy közös munkában, s valamiféle személyes ügy miatt bosszúállás lehetősége is felcsillan számára, ami külön örömet jelent számára, ahogy alkalom szüli a tolvajt.


Azt gondolom, hogy a versenyszellemnek a sportban a helye, s nincs helye megoldásra váró dolgok tisztázása során. De ez csak egy írás, nincs a végére írva, hogy a szereplők viselkedése követendő példa.


Sok sikert kívánok a továbbiakban az íráshoz!

2012. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pedig ellenkezőleg, szimpatikus a magánnyomozó hölgy.

Én jogosnak tartom ezt a bosszút, hiszen két embert tett lehetetlenné.

Egyébként volt néhány pillanat, amikor úgy éreztem, hogy Vavyan Fablet olvasok:

John az eset után felkeresett egy virágcsokor kíséretében, és szabadkozott, hogy ezt muszáj volt meglépnie, a karrierje érdekében. Én csak rezignáltan meggyújtottam a csokrot, visszaadtam a kezébe, és becsuktam az ajtót. Részemről ezzel le is volt zárva az ügy, hülyékkel igyekszem nem foglalkozni, és minél messzebb elkerülni őket.


Gratulálok és további jó munkát!

2012. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a kritikákat, tanácsokat!
2012. ápr. 4. 22:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!